Жінка, для якої хочеться жити. Написано чоловіком. Жінкам на замітку!

Результат пошуку зображень за запитом "Жінка, для якої хочеться жити."

З віком чоловіки, набравши «досвіду життя», створюють критерії хорошої і поганої жінки, намагаючись вивести якийсь рецепт ідеалу. Деякі, не знайшовши його, зовсім розчаровуються в прекрасній статі або розділяють на категорії «хороша дружина», «хороша коханка» і т.д. Що стосується мене, я вже точно не можу без жінки, та й ділити себе на декількох я теж не здатний. Яка повинна бути жінка поруч зі мною? Напевно, та, для якої хочеться жити. Не просто жити, а робити вчинки, робити її щасливою, знову і знову завойовувати її серце, запалювати світло її очей ….Сообщает http://www.tyosoblyva.in.ua..

Вона – Жінка, яка нічим не зобов’язана і нічого тобі не повинна. Вона з тобою тому, що їй з тобою добре і надійно, і вона любить тебе. Мені байдуже, чим вона займається. Може вона працює десь, може взагалі не працює, але при цьому чимось займається. Важливо те, що вона наповнює змістом своє і моє життя. Її не так вже хвилює фінансова сторона питання. Важлива ідея. Втілювати ідеї в реальність – функціонал чоловіків.

Мені не потрібно бачити її кожен день «босою в халаті біля плити». Важливіше те, як вона відчуває себе зі мною. Відчувати її ніжність, тепло і потребу в мені. Мене влаштовує, що в мене немає сніданку та вечері приготованих нею щодня, адже це краще, ніж виснажений вигляд коханої, єдиним бажанням якої буде неодмінно лягти спати з горезвісним «голова болить». 


Хай займається більше собою, адже подобатися чоловікам – це їх природне покликання. Ви бачили, з яким виразом обличчя жінка виходить з СПА-салону! Отож!!! А ще їй подобається зачаровувати мужчин !!! Їй важливо отримувати енергію зачарованих нею чоловіків. Ця енергія живить її жіноче єство, і вона продовжує квітнути як прекрасна квітка. Адже ця квітка цвіте для мене! Їй важливо відчувати, що вона подобається чоловікам.
Читайте також:

Вона постійно чимось захоплюється. То новими методиками догляду за тілом та обличчям, то різними методами схуднення, то пізнаннями в різних напрямках бізнесу. Їй важливо спілкування з новими людьми. Цікавиться досвідом успішних людей. Вона постійно розповідає тобі про свої жіночі справи і шукає розуміння, і в свою чергу вислухає і подивиться фрагмент цікавого хокейного матчу, бо розуміє, що це для тебе важливо.

Іноді їй просто хочеться стати маленькою дівчинкою і просто поплакати і отримати від рідного чоловіка турботу і увагу. Іноді цьому немає пояснень. Просто так вона знімає стрес. Вона завжди в глибині душі «дівчинка». Можливо, мене завжди будуть мучити сумніви, що «а раптом я не той, про кого вона мріяла» або «той хлопець, якого вона зачарувала, підкорив і її серце» і ці страждання будуть змушувати мене робити більше і більше, що б утримати її поруч зі мною, адже вона мені нічого не винна. 

І всякий раз, коли я обіймаю її, може бути навіть уві сні, за її реакцією я розумію, що я для неї чогось вартий, і вона вибрала мене! І тоді я розумію, що поруч жінка, для якої хочеться жити.

Джерело

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ