У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ


"У 1931 році в СРСР українців було більше, ніж росіян. ПАМ'ЯТАЙМО!!! За Нашу и Вашу Волю

У 1931 році в СРСР українців було більше, ніж росіян. За шість років зникло 55 мільйонів. 

Така цифра вказана у книзі “На велікой стройкє”, виданій 1931 року в Ленінграді. Такі ж дані подані у першій радянській енциклопедії 1926 року.

Ні цієї енциклопедії, ні книги немає в жодній бібліотеці в Україні. Вдалося відшукати “На великой стройке” у Москві. Нам надіслали копії, на яких добре видно цифри 81 мільйон. Слід зазначити, що сюди не ввійшли українці Галичини, яка перебувала у складі Польщі. Вже наступний перепис населення 1937 року вказує, що українців в СРСР є 26 мільйонів. - Куди поділися всі інші? Знаючи такі цифри, ще жахливішими постають репресії 1930-х років.

Джерело

Комментарии

 1. "На вєлікай стройкє" - транслітеруйте як належить ;)

  ОтветитьУдалить
 2. ймовірно що в виданні 1931 року сталась друкарська помилка і на той момент українців налічувалось 31.195 млн. але лише за 6 років кількість українців зменшилась до 26 млн, тобто приблизно на 5 млн за 6 років => 833 тис. за рік => 69.4 тис. за місяць => 2300 в день! вдумайтесь в ці цифри! 2300 українців вбивали ЩОДЕННО!!! і це в "мирний" час! це така "братська любов"? це називається ГЕНОЦИД!!!

  ОтветитьУдалить
 3. А може сталася друкарська помилка і слід було читати 8,1 млн. На паркані теж МИР пишуть,але помилки роблять.

  ОтветитьУдалить
 4. Никакой опечатки. Не учитывается то, что многие украинцы записывались русскими чтобы избежать репрессий

  ОтветитьУдалить
 5. О великие идиоты....как же вас земля носит?

  ОтветитьУдалить
 6. А нічого, що українці українців розкуркулювали, та наводки давали. На село було 2-3 особи від Москви, а вісі інші це Українці просто більшість Українців їх підтримувало. А потім і самі ті, хто здавав і гинули, бо в основному це були дармоїди босяки. Мені бабуся розповідала їй зараз 97 років, І слава Богу я знаю правду.

  ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога