У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ


"У 1931 році в СРСР українців було більше, ніж росіян. ПАМ'ЯТАЙМО!!! За Нашу и Вашу Волю

У 1931 році в СРСР українців було більше, ніж росіян. За шість років зникло 55 мільйонів. 

Така цифра вказана у книзі “На велікой стройкє”, виданій 1931 року в Ленінграді. Такі ж дані подані у першій радянській енциклопедії 1926 року.

Ні цієї енциклопедії, ні книги немає в жодній бібліотеці в Україні. Вдалося відшукати “На великой стройке” у Москві. Нам надіслали копії, на яких добре видно цифри 81 мільйон. Слід зазначити, що сюди не ввійшли українці Галичини, яка перебувала у складі Польщі. Вже наступний перепис населення 1937 року вказує, що українців в СРСР є 26 мільйонів. - Куди поділися всі інші? Знаючи такі цифри, ще жахливішими постають репресії 1930-х років.

Джерело

Комментарии

 1. "На вєлікай стройкє" - транслітеруйте як належить ;)

  ОтветитьУдалить
 2. ймовірно що в виданні 1931 року сталась друкарська помилка і на той момент українців налічувалось 31.195 млн. але лише за 6 років кількість українців зменшилась до 26 млн, тобто приблизно на 5 млн за 6 років => 833 тис. за рік => 69.4 тис. за місяць => 2300 в день! вдумайтесь в ці цифри! 2300 українців вбивали ЩОДЕННО!!! і це в "мирний" час! це така "братська любов"? це називається ГЕНОЦИД!!!

  ОтветитьУдалить
 3. А може сталася друкарська помилка і слід було читати 8,1 млн. На паркані теж МИР пишуть,але помилки роблять.

  ОтветитьУдалить
 4. Никакой опечатки. Не учитывается то, что многие украинцы записывались русскими чтобы избежать репрессий

  ОтветитьУдалить
 5. О великие идиоты....как же вас земля носит?

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Наша земля нас носит без напряжения, только какого хрена вы на нашу землю лезете? Давайте за Урал, там ваша (пока ваша) земля вас носить будет без напряжения... или не будет... иероглифы помешают...

   Удалить
 6. А нічого, що українці українців розкуркулювали, та наводки давали. На село було 2-3 особи від Москви, а вісі інші це Українці просто більшість Українців їх підтримувало. А потім і самі ті, хто здавав і гинули, бо в основному це були дармоїди босяки. Мені бабуся розповідала їй зараз 97 років, І слава Богу я знаю правду.

  ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

Боец из книги рекордов Гиннеса провёл 73 боя из них 69 нокаутов, 4 смерти Майк Замбидис(видео)