Українські спортсмени вразили підтримкою росіян: опубліковано відео

Російськие пропагандистське ТБ зробило сюжет про українських спортсменів, які критично відгукнулися про недопуск росіян на Олімпіаду-2016 в Ріо-де-Жанейро.


Відео з цим сюжетом каналу "Росія" опубліковано на YouTube.

"Ну звичайно, російські атлети дуже сильні, вибувають з ладу суперники, це як би засмучує", — говорить, зокрема, Вікторія Ткачук, учасниця української збірної з легкої атлетики.

"Нечесно всіх спортсменів дискваліфікувати", — каже інша українська легкоатлетка Олена Колесніченко.

Також підтримку росіянам висловили ще кілька українських спортсменів.

Це відео перепостив у своєму Facebook журналіст Антон Комаров, пост з сюжетом росТБ зібрав негативні коментарі від користувачів.

"Нещодавно промайнула думка, що поки на чолі українського спорту ватник Бубка-гоп, навряд чи від спортсменів можна чекати інших заяв", "А спортсмен повинен розуміти лінію партії?", "Той же самий Бубка-Гоп дуже добре розумів, що якщо він не погодиться з точкою зору політбюро щодо бойкоту олімпіади в США, то він буде стрибати в Салехарді через сосни", "Поверніться на **й додому! Співчуваючі!!!", "Я думаю, що їх потрібно було звозити в район бойових дій, або на крайній випадок на територію київського Шпиталю, щоб пропав жаль! Або це колобаранты всередині збірної!", "Що це взагалі таке — давати інтерв'ю раша ЗМI???" — обурюються користувачі Facebook.

Джерело

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ