"Буча в пустелі": мережі розбурхали нові скандальні дані

Український журналіст Роман Сініцин заявив, що мер міста Бучі Анатолій Федорук, у якого нещодавно пройшли обшуки у справі про розкрадання лісу в Київській області, 1 серпня зібрав сесію міської ради і виділив 1 гектар землі в місті людям з оточення глави МВС України Арсена Авакова.


Про це Синіцин повідомив на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, землю в Бучі виділили "бутафорній кишеньковій спілці ветеранів АТО з Ківою (колишній головний наркополіцейський України, – "Апостроф") на чолі та рядом цікавих персонажів в керівництві".

"У Федорука в міськраді більшість, тому інших депутатів не запрошують. Ви уявляєте скільки коштує гектар лісу в Бучі?)", - зазначив журналіст.

"Прикол в тому, що Ківина організація вже зверталась раніше до Федорука по землю. Тоді аваківських послали, Федорук включив дурачка, що він не вирішує особливо нічого, є ж депутати", - додав Синіцин.

Даний пост журналіста викликав активне обговорення серед користувачів соцмережі.Як повідомляв "Апостроф", 21 липня Анатолій Федорук покинув Україну у зв'язку з обшуками у справі про розкрадання 900 гектарів лісу в Київській області.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ