Дорога до вуха царя. Що тепер буде з Кримом - Леонід Радзіховський

Пониження статусу може відбитися на всіх жителях півострова, адже це дотаційний регіон, йому потрібно вибивати собі гроші та інші пільги


Рішення про приєднання Криму до Південного федерального округу навряд чи було раптовим. Не знаю, скільки воно готувалося і опрацьовувалося; як правило, такі бюрократичні питання опрацьовуються досить довго. Тому малоймовірно, що це було раптове осяяння.

Що таке рішення означає для кримських еліт? Менша близькість до Путіна, менше можливостей до нього пробитися – між ними буде стояти ще одна рогатка. Адже раніше Крим був окремим округом, який нікуди не входив і, отже, мав вихід особисто на президента.

Так що персонально для Аксьонова це, звичайно, неприємна новина. Формально він залишився в тому ж статусі, але фактично цей статус знижений.

Думаю, зниження статусу може відбитися (так чи інакше) і на всіх жителях Криму. Це дотаційний регіон, йому потрібно вибивати собі гроші та інші пільги. І чим довший шлях-дорога до вуха царя, тим менше ти виколотиш. Це зрозуміло.

Щигля по носу Аксьонов отримав досить грунтовного

Невдоволення, звичайно, буде. Воно буде, насамперед, серед кримських чиновників, а далі, умовно кажучи, по капілярах розійдеться і до населення. Але кого цікавить задоволення чи невдоволення? Куди їм йти зі своїм невдоволенням? Ніякого політичного значення настрої жителів не матимуть. Задоволені вони чи ні - це нікого не цікавить.

Те, що це кінець політичного майбутнього Аксьонова, було б занадто відповідальною заявою. Все може бути, життя змінюється; але на якийсь час щигля по носу він отримав досить грунтовного.

Кажуть, це результат того, що він дозволяв собі брикливість, норовистість, сперечався з різними начальниками. Не знаю, так це чи ні, але кажуть, що він брав на себе багато і був високої про себе думки. Якщо це так, відповідно, тепер йому показали, де його справжнє місце. Це, зрозуміло, плітки і чутки – точної інформації з цього приводу я не маю.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ