Спроба була невдалою: У Насті Каменських не розкрився парашут (фото)


На щастя, завдяки своєму інструкторові Настя залишилася живою, проте дуже пошкодила праву ногу.


Українська співачка Настя Каменських зважилася на стрибок із парашутом, але, на жаль, перший досвід не був успішним, повыдомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У своєму Instagram артистка виклала фото з лікарні і розповіла, що її парашут не розкрився. На щастя, завдяки своєму інструкторові Настя залишилася живою, проте дуже пошкодила праву ногу.

"Слава Богу! Залишилася живою! Можна сказати, відбулася легким переляком! Ще пощастило, що відразу ж зробили операцію, і тепер я спокійно зможу відновлюватися. Я ніколи не захоплювалася екстримом, але мріяла відчути, як це... літати. Перша частина польоту була ідеальною! Ну а потім парашут потрапив у потік повітря і не розкрився... у той момент, коли ти на запасці летиш вниз, пробігає життя, як кінострічка! А, головне, ти не можеш зупинити падіння або затримати час... постраждала права нога, але величезне спасибі моєму інструкторові, який вчасно зреагував і я залишилася живою. Друзі! Не всі мрії потрібно здійснювати. Я знімала блог у цей момент... правда, іронія;) Тому ви все зможете скоро самі побачити!!!" - написала Каменських.

Також співачка зізналася, що в той страшний момент знімала відео для свого блогу і вже зовсім скоро обіцяла оприлюднити небезпечні кадри.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ