Росія встановила бурові платформи в українських газових родовищах Чорного моря

Росія, яка всіх підозрює та звинувачує у крадіжках природних багатств, не соромиться далі нехтувати нормами міжнародного права. Сьогодні, 25 липня, отримали сигнал від Державної прикордонної служби про встановлення РФ газових бурових платформи у морській економічній зоні України.


Країна, яка вкрала цілий півострів, а заодно мир та спокій у всіх нас, зухвало продовжує мародерствувати на наших територіях, розграбовуючи природні багатства і при цьому цинічно робити вигляд, що нічого не сталося.

Одеське та Голіцинське газові родовища, де нашими прикордонниками було зафіксовано встановлення газових бурових платформ під прапорами РФ, як решта надр на тимчасово анексованих та окупованих територіях, належать українському народові. Наші профільні служби роблять усе можливе для з'ясування ситуації, прогнозу наслідків, уникнення або мінімізації шкоди, що виникла в акваторії Чорного моря.

Рано чи пізно нашому так званому північному "сусідові" ще доведеться відповідати і платити за свої дії, якщо не в українських інстанціях, то в міжнародних точно.

Україна не може залишитися без реакції у цій ситуації. Ми не можемо допустити, щоб украдені в нас надра робили сильнішою армію агресора та перетворювалися на кулі, що вбивають наших хлопців.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ