«Вільних духом вбивають, а більшість заганяють в стійло невігластва, бідності і страху», - Вакарчук про вбивство журналіста

Покора обставинам, страх, вузьколобість, небажання брати на себе відповідальність за власну долю наближають до успіху ворогів українського народу.


"Не міг не написати... З нас хочуть зробити суспільство рабів... Вільних духом вбивають, а більшість заганяють в стійло невігластва, бідності і страху... не можна дати їм досягнути успіху... Кожен з нас, кожен, своїми діями або своєю бездіяльністю впливає на результат", - написав Святослав Вакарчук на своїй сторінці у соцмережі, , інформують "Українські реалії" з посиланням на "Патріоти України".

Правда, якою б вона не була, здоровий глузд, постійне самовдосконалення, важка кожноденна праця, наша готовність боротися за свої права, та за права свої співвітчизників, знайомих і незнайомих - все це веде їхній диявольський план у прірву.

Покора обставинам, віра в ефемерні чудеса, страх, вузьколобість, небажання брати на себе відповідальність за власну долю - наближає їх до успіху. Ким нам бути? Суспільством вільних людей, чи кліткою з рабами? Це залежить від нас і тільки від нас... пам'ятаймо про це! Заради пам'яті про Павла, заради пам'яті про тисячі загиблих журналістів, і солдатів, студентів і волонтерів, заради тих хто не боявся йти вперед... заради майбутнього наших дітей, заради нашого власного щастя...!!! Все в наших руках!!!

Джерело

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ