У ЦК "Азову" відмежувалися від заходів, пов'язаних із хресною ходою УПЦ МП

Цивільний корупс "Азову" наголосив, що жодної участі в будь-яких заходах, пов'язаних із так званою хресною ходою УПЦ МП, не братиме

Уже за кілька днів на вулицях Києва реалізується кремлівський сценарій із провокаціями та заворушеннями. До столиці підійде основна колона хресної ходи Московського патріархату. Рушила вона на Київ ще на початку липня. Бездіяльність влади та її неспроможність у зародку зупинити сепаратиський марш – цілком покладає відповідальність за нього на керівництво держави. Влада повинна була кримінальними провадженнями зупинити ходу, а не планувати кинути силовиків на присутніх там жінок та дітей. А за два роки війни очільники мали реалізувати вже концепцію з ліквідації впливу іноземного агента, що діє через церкву на населення та політику країни вцілому.

У той час, через безхребетну політику наших очільників, Київ і досі лишається найбільшим центром московської церкви в Україні. Церкви, яка була свого часу реанімована Сталіним, церкви, яка "канонічно" не розрізняє Україну від Татарстану, церква, духовенство якої прославляє земну владу, і головне – ця церква є четвертою гілкою влади країни-агресора. Сьогодні через цю церкву діє не Святий Дух, а агентурна мережа російських спецслужб та провокаторів. У Києві ж ходу будуть зустрічати всі ті, хто причаївся нині в Лаврі. Нагадаємо: Києво-Печерська Лавра – один із сакральних центрів світового православ'я, а в Східній Європі – головний. Була зайнята в 90-х роках московськими монахами і нині є форпостом інтервента на релігійному рівні.

Коли колона "вірян" прийде до Києва, слід очікувати заворушень на вулицях столиці, що ймовірно може наблизити Україну до початку громадянської війни. Релігійна війна стане підґрунтям значно гостріших процесів, адже православ'я є частиною так званого "руского міра", який вже захищає в Криму та на Донбасі російськомовних.

Через це, заявляємо, що у провокаціях, організованих московською церквою 26 липня, Цивільний корпус "Азову" брати жодної участі не буде. У свою чергу, підтримаємо всі ініціативи, пов'язані із розробкою та втіленням механізмів припинення існування московської церкви в Україні. Слава Україні!
Джерело

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ