Напередодні вбивства Шеремет був у Москві: стало відомо, з ким зустрічався

Напередодні вбивства Шеремет з сумом згадував поїздку в Москву


Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос розповів, про що говорив під час своєї останньої зустрічі з журналістом Павлом Шереметом.

Матіос згадує, що за три дні до загибелі бачився з Павлом Шереметом і навіть домовились поїхати разом в зону АТО.

"Не хочу вдаватися в конспірологію, але на останній зустрічі з Павлом ми обговорювали багато речей – він завжди був оптимістом, це світлий чоловік, але в той момент він сумними фарбами описував ситуацію свого перебування десь три тижні тому в Москві", – розповів заступник генпрокурора в ефірі "5 каналу".

Читайте також: Луценко розповів, як просувається розслідування у справі вбивства Шеремета

Матіос також розповів, з ким Шеремет зустрівся під час своєї поїздки до Москви.

Він зміг зустрітися з усіма, хто був у близькому оточенні Нємцова. Не хочу робити акценти, але так було, і він про це розповідав,
– згадує Анатолій Матіос.

Під час цієї поїздки він також мав зустріч з одним з українських міністрів-втікачів.

"В силу журналістської діяльності він відвідав так званий офісний центр "Москва-Сіті" – де всі наші квазі-вигнанці, яких ми обов'язково дістанемо і засудимо – у нього була зустріч з одним з таких вигнанців – екс-міністром доходів і зборів Клименком", – уточнив прокурор.

Вранці 20 липня на перетині вулиць Івана Франка та Богдана Хмельницького у Києві вибухнув автомобіль, в якому їхав журналіст Павло Шеремет. Машина належала керівнику інтернет-видання "Українська правда", яка була цивільною дружиною Шеремета. У мережу виклали детальне відео з камер спостереження з місця загибелі журналіста. Також є кадри його порятунку.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ