У Порошенка пояснили, що означає несподіване рішення Путіна по Криму


Депутат Верховної Ради із фракції "Блок Петра Порошенко", голова меджлісу кримських татар Рефат Чубаров прокоментував підписання президентом РФ Володимиром Путіним указу, згідно з яким так званий Кримський федеральний округ був включений до складу Південного федерального округу.

На своїй сторінці у Facebook нардеп зазначив, що це рішення Путіна свідчить про те, що окупований півострів чекає повна зачистка до стандартів так званого "русского мира".

У коментарі виданню "15 хвилин" Чубаров пояснив, що Кремль дозволили собі піти на такий крок, оскільки півострів на даний момент вже досить насичений сучасною військовою зброєю плюс на його території посилено окупаційні силові структури


Нардеп при цьому підкреслив, що поки Крим насичувався зброєю, Кремль відволікав увагу розмовами про те, що влада РФ думає про курорт, кримських татар і росіян.

"Тепер, коли Шойгу сказав, що ми повністю завершили свою роботу, цей об'єкт Путін може використовувати як завгодно в своїх інтересах, але не в інтересах кримчан", − сказав Чубаров.

Як повідомляв "Апостроф", 28 липня Путін підписав указ, згідно з яким так званий Кримський федеральний округ був включений до складу Південного федерального округу. Це рішення російської влади викликало хвилю жартів в соцмережі.

Комментарии

  1. Полностью поддерживаю Рефата Чубарова но он не сказал главного Путин еще не понял что эти дейсвия его же и похоронят Прировняв Крым к встальным регионам урезав инвестиции вышвернув Крымчан на помойку ради своих геополитических интересов И отобрав статус курортной зоны обманув жителей полуострова покорности от них ждать не придется Люди привыкшие быть свободными никогда уже не станут рабами а крымчане сечас только начали понимать в какое дерьмо они вляпались

    ОтветитьУдалить

Отправить комментарий

Популярные сообщения из этого блога

У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ