​Луценко пригрозив звільненнями тим, хто «злив» відео з кілерам Шеремета та мобілізує додаткові сили для розслідування

Головна версія вбивства викристалізувалася. Однак золотий час розслідування по «гарячих слідах» невблаганно збігає, мобілізуються старі кадри з репутацією професіоналів.


Генпрокурор бурно відреагував на витік оперативної інформації в українські ЗМІ, зазначають Патріоти України. Адже газети та портали читають і злочинці, яких наразі шукають всі силові структури держави. Юрій Луценко пригрозив правоохоронцям звільненнями через появу відео з місця стоянки автомобіля журналіста Павла Шеремета напередодні його вбивства.

Слідство розглядає всі версії, але найважливівшою є помста за професійну діяльність Павла Шеремета. Про це Луценко заявив в ефірі ток-шоу на каналі «112 Україна».

«Зараз ідуть першочергові слідчі дії. Ми отримуємо покази тих, хто проживає в цьому районі, опитуємо свідків, в тому числі і сумно відомого російського каналу, який першим приїжджає на місця несподіваних убивств, опитуємо також близьких Павла», - повідомив Генпрокурор.

За його словами, «у понеділок планується заслухати перші дані від працівників ФБР, які долучені в якості фахівців до вибухо-технічної експертизи, а також до авто-технічної експертизи, вони ж нам допомагають і в аналізі отриманих відео».

Луценко також зазначив, що у понеділок до слідства будуть долучені ще слідчі і по лінії МВС, і по лінії ГПУ.

Генпрокурор також зауважив, що слідство перевіряє інформацію про нібито стеження заступником глави Нацполіції В.Трояном за Павлом Шереметом та Оленою Притулою. «Є відповідне кримінальне провадження. Йде перевірка по цій інформації», - додав він.

Генпрокурора також обурила поява в Інтернеті відео з місця стоянки автомобіля Шеремета напередодні злочину. «Це вбиває таємницю слідства і ускладнює роботу правоохоронних органів. А ті, хто зсередини правоохоронних органів таким чином заробляють собі популярність на дружбі із журналістами або навіть гроші за сенсаційні матеріали, ми їх шукаємо вони будуть звільнені з правоохоронних органів», - сказав Генпрокурор Юрій Луценко.

Генпрокурор також зазначив, що є домовленість про можливість долучення до слідства Василя Паскала, а також ще двох слідчих по найважчих вбивствах, які залишилися в Генпрокуратурі. Можливо, вони разом із Паскалом долучаться до роботи у складі слідчо-оперативної групи», - повідомив Луценко.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ