Російський політолог назвав плани Путіна щодо України

Російський президент Володимир Путін готує Україні гібридну холодну війну. Так вважає російський політолог Дмитро Орєшкін.


"Російський президент перебуває в досить вузькому коридорі можливостей. Діяти так, як від нього очікують, глава Кремля ніколи не любив (а чекають від нього агресивних дій), і в той же час він якось змушений діяти", – пише він у статті на НВ.

Він вважає, що Росія буде робити спроби підірвати економічний добробут України.

Крім того, на думку Орєшкіна, будуть вживатися зусилля, націлені на розкол Європи.

Думаю, ми перейдемо у фазу обміну стусанами під столом, спрямованими на те, щоб не дозволити тій же Україні економічно розвиватися. Російська пропаганда сповнена повідомленнями про те, що країни Балтії задихаються, мучаться від депопуляції, наростання соціальних проблем. Це ж стосується і України: постійно говорять про те, що Україна ось-ось вибухне через соціальні проблем, – зазначає російський політолог.

Орєшкіна вважає, що Путін готує Україні гібридну холодну війну.

"Можна очікувати всіх допустимих і неприпустимих кроків для погіршення ситуації в Україні, які не переходять у відкриту війну. Якщо в 2014-2015 роках на Донбасі була гібридна гаряча війна, то зараз буде гібридна холодна війна", – наголосив експерт.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ