Ляшко вимагає імпічменту Порошенка через офшорний скандал (Відео)

Оприлюднення сьогодні світовими ЗМІ резонансного рослідування про офшорну компанію в Панамі, через яку приховували податки майже 130 відомих людей світу, спричинило новий політичний скандал в Україні.

Повідомляє 7days-ua.com


Причина — серед фігурантів розслідування є чинний Президент України.

У НАБУ і Генпрокуратурі пояснили, що справи проти чинного  Президента України відкривати не мають права за законом.

Представники політичного бомонду України, в тому числі й представники Блоку Петра Порошенка, по-різному відреагували на оприлюднені дані.

Арєв-текстТак, Володимир Ар’єв не бачить жодного проступка Порошенка в цьому.

Інший нардеп БПП Світлана Заліщук побачила в цьому «удар в спину».

«Скандал точно озброїв українських ворогів на різних рівнях міжнародних переговорів. Особливо напередодні червневої розмови про санкції. І щодо Референдуму в Нідерландах – це як гол за 30 секунд до кінця гри, який ми не відіб’ємо. Місцева преса вже вибухнула. Ще вранці здавалося, що кампанія має хороший тренд, – написала Заліщук у соцмережі, додавши, що цей скандал може стати й перешкодою до створення нової більшості у ВР і Кабміну.

«Фракція «Самопоміч» ініціює створення тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді для об’єктивного розслідування «офшорного скандалу», а також наполягає на негайному ухваленні закону про тимчасові комісії Верховної Ради України», — йдеться в офіційній заяві фракції. Там також вимагають прийняття законк «Про Президента України».

Олег Ляшко заявив, що Радикальна партія вимагає негайно почати процедуру імпічменту.

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

У 1931 РОЦІ БУЛО 81 МІЛЬЙОН УКРАЇНЦІВ